KİŞİSEL FAALİYETLER
TEŞVİK EDİLMELİDİR


Kişisel faaliyetler de anti-Darwinist propagandada son derece önemlidir. İnsanlarımız ellerinden geldiğince Darwinizm'i çökerten kitapları alıp bunların bedava dağıtımını yapabilirler. Küçük broşürler hazırlayabilir, broşür üzerine Darwinizm'in geçersizliği ile ilgili kısa bir bilgi koyarak çevre kasaba ve köylere dağıtım yapabilirler. İnsanların genel olarak toplandıkları yerlerde; örneğin kafeler, kahvehaneler, lokanta, tren istasyonu vs gibi yerlerde Darwinizm'in geçersizliğini anlatan sohbetler yapabilirler.

Bu çalışmayı yapacak bir kişinin çok detaylı bir bilgiye sahip olması şart değildir. Evrim teorisi, zaten sadece iki noktada tamamen çökertilecek bir teoridir:

1) Tek bir proteinin dahi tesadüfen meydana gelememesi,

2) Tek bir ara fosil olmamasına rağmen canlıların değişmeden kaldıklarını yani yaratıldıklarını gösteren 350 milyondan fazla fosil olması.

Sadece bu iki noktada bile bilgi sahibi olmak ve bu bilgiyi yaygınlaştırmak Darwinizm'in çöküşü için yeterlidir. Böyle bir faaliyet için Harun Yahya eserleri kullanılabilecek en etkili eserlerdir. Harun Yahya sitelerinden her türlü eser ücretsiz olarak indirilebilmekte, telifsiz olarak çoğaltılabilmekte, ücretsiz kitaplar yurdun her tarafında dağıtılmaktadır. Harun Yahya belgeselleri, ülkenin her türlü televizyon kanalında istenildiği şekilde yayınlanabilir. Üstelik bu eserler, Darwinizm'in bilimsel geçersizliğini çok kapsamlı ve anlaşılır şekilde ispat eden çalışmalar olduğundan çok değerli kaynak eser hükmündedirler. Bu eserlerle yapılacak kısa bir çalışma bile çok etkili olacaktır.